Menu


Hava Durumu

1 $ = 2,14 TL
1 € = 2,95 TL


E-Bülten221630 Ziyaretçi

Laminant Parke (Quick Step) Teknik Özellikleri

En İyi Garanti

Quick-Step® laminat parke döşemede 25 Yıllık bir aşınma garantisi ve Uniclic Sistemde ise Ömür Boyu Garanti Sertifikalarına  sahiptir.  

Uniclic Sistem

Bu sistem zemininizi yapıştırıcıya gerek kalmadan bir çırpıda döşemenizi sağlayan rakipsiz bir teknik yenilik olan Uniclic sistemidir.

Kolay Temizlik & Hijyenik Yüzey

Quick-Step® laminat parke Kolay Temizlik Garanti Belgesinin yanı sıra Hijyenik Yüzey Garanti Belgesine  de sahiptir.Sızdırmaz Hijyenik Yüzey bakteri birikimini engeller. Emekleyen bebekler için idealdir.

 

Antistatik

Quick-Step® laminat parkede rahatsızlık verici elektrostatik deşarjlara maruz kalmama garantiniz vardır.Antistatik Garantisi nedeniyle işyeri,mağaza v.b. için idealdir.

Yerden Isıtma

Quick-Step® laminat parke yerden ısıtma sistemi ile uyumludur.Yerden ısıtma sistemi uyguladığınız zemininizi Quick-Step ile gönül rahatlığı ile döşeyebilirsiniz.

Authentic

Doğa sonsuz bir çeşitlilik sunuyor. Authentic® laminat parke sağlam ahşap döşemde olduğu gibi , ahşapla mükemmel uyum sağlayan bir yüzey kaplamadır.

Doğal Çeşitlilik

Quick Step®  laminat döşemeliklerde her bir tasarım,doğal renk tonlarının etkileşimiyle 18 yada 54 farklı ahşap model sunar.Bu teknik,zemininizin masif bir ahşap zeminden neredeyse farksız görünmesini sağlar.

Living Surface  

Bu yüzey kaplaması,rustik döşemelik zemin tasarımına somut ve derin bir ahşap izlenimi kazandırmakla birlikte,Quick Step® seramik karoların doğal görünmelerini sağlar.